Garnki do gotowania na parze
GOTOWANIE NA PARZE
Jeżeli chcemy cieszyć się dobrym zdrowiem i zadbać o linie, to oprócz aktywności fizycznej powinniśmy skorzystać z możliwości zdrowego odżywiania. Nie wystarczą do tego tylko dobre chęci, ale przede wszystkim odpowiednie przygotowanie. Posłużą do tego specjalne garnki, które zaprezentujemy Państwu z naszej oferty sklepowej. Ułatwiają nam przygotowanie pełnowartościowych delikatnych dań bez dodatku tłuszczu.

GARNEK NA PARĘ posłuży nam do przygotowania smacznego posiłku z ryby, mięsa lub warzyw. Można w nim ugotować ryż i różnego rodzaju kaszę. Zachowają naturalny smak i aromat, oraz wszystkie walory odżywcze. Przygotowane dania nie rozgotowują się i nie rozpadają i zachowują większość witamin i minerałów. Potrawy gotowane w garnkach na parę są małokaloryczne, dlatego polecane są dla osób na diecie lekkostrawnej i odchudzającej. Przygotowanie pełnowartościowych posiłków nie zajmuje dużo czasu, a efekt jest zawsze zadowalający.

GARNEK DO GOTOWANIA NA PARZE AMBITION to oferta dedykowana specjalnie dla osób, dla których komfort gotowania w dobrym naczyniu stawiany jest na pierwszym miejscu. Posiadamy w swojej ofercie GARNKI DO GOTOWANIA NA PARZE AMBITION z linii Kenya oraz z linii Vikos. Wykonane są najlepszych materiałów jak odkuwane aluminium czy stal nierdzewna. Doskonale akumulują ciepło, czyniąc gotowanie bardziej energooszczędnym. Garnki z linii Kenya posiadają wnętrze pokryte powłoką nieprzywierającą o unikalnym wyglądzie, przypominającym kamień, który stał się popularnym i modnym trendem na rynku gastronomicznym. Do tych wszystkich garnków dołączone są również specjalne sita, które umożliwiają gotowanie na parze. Garnki Ambition przystosowane są do wszystkich typów kuchenek, w tym również indukcyjnych. Są świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie najzdrowszą formę gotowania.

GARNEK DO GOTOWANIA NA PARZE CENY


Dobre garnki na parę powinny pasować do wystroju i wnętrza naszej kuchni, być dobrej jakości, powinny służyć nam jak najdłużej i spełniać nasze oczekiwania. Idealnie powinny sprawdzać się dla osób, które na co dzień są zabiegane, a jednocześnie dbają o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Ceny garnków są różnorodne i będą uzależnione od jakości materiału z jakiego zostały wykonane. Dlatego wybierając dla siebie ten odpowiedni, wybierajmy taki, który zadowoli nas wyglądem, jakością a cena w naszej ofercie będzie adekwatna do jego walorów.

Garnki do gotowania na parze  Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów