Chlebaki drewniane

Ładny chlebak czyli jaki?

Obowiązujący od jakiegoś czasu eko tend w dekoracji wnętrz dotarł także do kuchni. Coraz więcej osób decyduje się na materiały naturalne wybierając zarówno meble do kuchni jak i pozostałe, drobniejsze elementy. Idealnym połączeniem w tym stylu jest klasyczna biel frontów kuchennych oraz drewniany blat. Doskonałym uzupełnieniem tego zestawu będą drewniane chlebaki, które pięknie prezentują się w tego rodzaju wnętrzach.

Otwierany drewniany chlebak

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie typowe półokrągłe chlebaki, które zaskoczą Was swoim designem oraz atrakcyjną ceną. Ich korpus wykonany jest z drewna w naturalnym kolorze, co sprawia, że ładnie prezentują się zarówno na blacie drewnianym jak i białym, tworząc przytulny klimat. Chlebaki dostępne w naszym sklepie internetowym są wykonane z drewna bambusowego, które z jednej strony wygląda bardzo estetycznie a z drugiej jest trwałe i nadaje się do wielokrotnego mycia, co sprzyja zachowaniu odpowiedniej higieny przechowywanego pieczywa. Pokrywy naszych półokrągłych chlebaków wykonane są z tworzywa. Jest to tworzywo przezroczyste (bez otwierania chlebaka wiesz, co jest w środku). Drugą opcją jest kupno chlebaka drewnianego z pokrwą wykonaną ze stali nierdzewnej- takie rozwiązanie wydaje się być bardziej eleganckie, ponieważ metalowa pokrywa zakrywa ewentualny bałagan w chlebaku.

Chlebaki z drewnianą deską

Zapraszamy także do obejrzenia modnych pojemników na chleb, które swoim kształtem przypominają zwykłe prostokątne pudełko (wykonane z melaminy) a przykryte drewnianą pokrywą. Jest to o tyle praktyczne rozwiązanie, że deska drewniana pełni dwie funkcje- jest pokrywą oraz można jej używać jako deski do krojenia pieczywa. W ten sposób jesteś pewnien, że pieczywo będzie krojone na czystej, używanej tylko do chleba desce.

Chlebaki drewniane  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów