Ambition Satin Green
ZIELONA ZASTAWA STOŁOWA

To już kolejna odsłona nowej kolekcji firmy Ambition, porcelany polskiej, która co jakiś czas zaskakuje swoich klientów nowymi pomysłami. Dzięki polskiej produkcji stała się najbardziej rozpoznawalną firmą w kraju i zagranicą. Specjalizuje się w wytwarzaniu porcelany na potrzeby gastronomii, hoteli, ale i do użytku domowego. Nasza oferta sklepu wychodzi na przeciw tym wszystkim klientom, dla których kolor zastawy nie jest obojętny i odgrywa ważną rolę w wystroju stołu.


Porcelana zielona z linii Satin Green Ambition rozbudza zmysły a kolor przybliża nas do natury. Działa uspokajająco i sprzyja relaksowi pozytywnie wpływając na nasz nastrój. Szlachetny kolor zieleni dodaje jej atrakcyjności.
Zielona zastawa stołowa to unikatowe wzornictwo wyrażone w klasycznych kształtach talerzy i miseczek połączonych nowoczesnym designem. To przede wszystkim pięknych zbiór naczyń, które można mieszać ze sobą i układać w różne kompozycje wedle własnego uznania, co wywołuje niepowtarzalny efekt nakrycia stołu.


Talerze zielone zrobione są z najlepszych odmian porcelany co nadaje im dużą wytrzymałość, a co za tym idzie odporność na zarysowania. Mocne szkliwo, którym są pokryte tworzy warstwę ochronną i poprawia wydajność podczas intensywnego użytkowania, tym samym zwiększa ich żywotność. Kształt i kolor talerzy, to cecha nadająca im oryginalności połączonej z kolorem natury. Potrawy w niej można bezpiecznie podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych oraz myć ją w zmywarkach. Śmiało można łączyć ją z innymi kompletami, tworząc przy tym oryginalny design.

Zapraszamy zatem do naszego sklepu kuchennepromocje.pl, bo warto zaopatrzyć się w tą szlachetną polską porcelanę z kolekcji Satin Green Ambition.

Ambition Satin Green  Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów