Katalog

Promocje

Wazy

Podczas eleganckiego obiadu nie wystarczy po prostu nalać zupę do talerzy i podać gościom. Podczas tradycyjnego, niedzielnego obiadu dobrze jest mieć wazę do zupy. Niektórzy uznają wazę do zupy za przeżytek, element zastawy stołowej należący do poprzedniej epoki, jednak tradycja, elegancja oraz zasady stołowego savoir vivre nakazują mieć odpowiednią wazę do zupy. Najbardziej uniwersalną wazą do zupy będzie waza biała, porcelanowa. W naszym sklepie możecie wybrać porcelanową wazę białą okrągłą lub uniwersalną wazę kwadratową (pasującą do naczyń z serii Ambition Fala oraz Kubiko).

Wazy Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 175,00 zł dostępny
 • 99,90 zł dostępny

  Ambition Paris waza 2,25l PARIS wykonana jest z wysokiej jakości porcelany New Bone China i ma ciepły śmietankowy odcień bieli.  Interesujący zakręcony kształt produktów jest połączeniem kształtów owalnegoi fali. Wzmocnienie brzegów chroni naczynia przed obtłuczeniami.

  99,90 zł
 • 108,90 zł Dostępny

  Waza Ambition Fala / Kubiko / Tokyo / Porto 4L Produkt marki Ambition. Biała porcelana o delikatnie falującej lini. Dzięki specjalnej technologii produkcji ma wzmocnione brzegi i specjalną powłokę, która dodatkowo ją wzmacnia, naczynia można myć w zmywarce, używać w kuchence mikrofalowej.

  108,90 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów