Porcelana Fine Dine

PORCELANA FINE DINE

Nasz sklep posiada dla naszych Klientów najlepsze oferty zakupu najwyższej jakości porcelany i zastawy stołowej czołowych światowych producentów, przeznaczoną dla gastronomii, hoteli, barów i kawiarni. Na szczególną uwagę zasługuje marka Fine Dine, która szczyci się na rynku akcesoriów dla profesjonalnych kuchni wielkim powodzeniem, wyróżniając się jakością, stylem oraz przepiękną kolorystyką swoich produktów. Porcelana Fine Dine to finezja w najlepszym wykonaniu od klasycznych po nowoczesne wzory wykonane z wysokogatunkowej porcelany, kamionki lub szkła barwionego. Porcelana ta zaprojektowana i dopasowana jest dla prawdziwych koneserów sztuki kulinarnej, a swoją różnorodnością ożywi nie jeden bufet bankietowy, hotelowy lub restauracyjny. Z kolekcji Fine Dine talerze reprezentują najwyższą jakość, a kolory porcelany dominują na nich swoimi barwami. Każdy talerz Fine Dine można łączyć dowolnie z innymi, tworząc niepowtarzalne nakrycie stołu co pozwala na nie ograniczone możliwości. 

ORYGINALNA ZASTAWA STOŁOWA


Niepowtarzalna zastawa Fine Dine to ręcznie zdobione talerze, oryginalna struktura wyjątkowa w dotyku, doskonała w swojej formie i zdobnictwie, oraz w kolorystyce powstałej z inspiracji naturalnymi i niepowtarzalnymi żywymi kolorami. Dzięki temu żaden Fine Dine talerz nie jest taki sam, a mieszając je ze sobą wywołują niepowtarzalny efekt nakrycia stołu. Talerze z tej kolekcji zachwycają fakturą, wzornictwem i kolorystyką, a każdy talerz z kolekcji Fine Dine tworzy na stole oryginalną dekorację. Zaprojektowane do serwowania potraw z całego świata, uczynią z każdego posiłku wytworne przyjęcie. Na pewno nie można powiedzieć, że zastawa Fine Dine jest nudna, gdyż tak bogate wzornictwo i odważna kolorystyka pobudzi wyobraźnię niejednego kucharza szefa kuchni.

ZASTAWA PORCELANOWA FINE DINE

Zastawa z porcelany Fine Dine to bogata i różnorodna kolekcja, która spełnia wszystkie wymagane parametry, a mocne szkliwo, którym jest pokryta tworzy warstwę ochronną i zapewnia trwałość i poprawia wydajność podczas intensywnego użytkowania. Wszystkie zastawy z porcelany cenione są ze względu na ich wytrzymałość oraz ciekawy design przedstawiony w niebanalnej formie. Talerze ręcznie zdobione wykonanie są z najlepszych odmian porcelany co nadaje im dużej wytrzymałości, a co za tym idzie odporności na zarysowania. Wypalanie są w bardzo wysokich temperaturach, co pozwala zachować im szkliwo w nienaruszonym stanie przez długie lata. Spełnia standardy jakości zastawy stołowej wymagane w środowisku profesjonalnej gastronomii. O jakości produktów Fine Dine świadczą setki zadowolonych klientów a także ambasadorzy dużych firm gastronomicznych jak Kuba Winkowski i Tomek Małek.

Porcelana Fine Dine  Jest 173 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 173 elementów