Komplety sztućców Ambition

SZTUĆCE AMBITION W KOMPLETACH


Każda zastawa stołowa nie może obyć się bez sztućców, które używamy podczas codziennych posiłków i na specjalne uroczystości np. w gronie rodziny lub przyjaciół. Restauracje, bary, kawiarnie nie mogłyby normalnie funkcjonować, bez tego podstawowego wyposażenia kuchni, jakim są sztućce stołowe. Pamiętajmy jednak, że muszą pochodzić z tego samego kompletu i być odpowiednio dobrane do reszty zastawy.

Na szczególną uwagę zasługują ciekawe pod względem designu i eleganckiego wzornictwa sztućce ambition naszej krajowej marki, która wszystkie akcesoria kuchenne tworzy z najnowszymi trendami i z największą dbałością. Wykonane są ze stali nierdzewnej polerowanej, wysoko gatunkowej, a poprzez domieszkę chromu i niklu są prawie niezniszczalne. Są trwałe, odporne na rdzę, oraz na niską i wysoką temperaturę. Przystosowane są dla 6 i 12 osób, oraz składają się od 24 sztuk do bardzo rozbudowanych 72 elementów. Na święta, urodziny lub eleganckie przyjęcia proponujemy klasyczne, o okrągłym kształcie i z delikatną nutą dekoracji, sztućce Ambition Verona cieszące się ogromną popularnością i uznaniem wśród naszych klientów. Duża liczba elementów, wysokie parametry użytkowe, design i niewygórowana cena sprawia, że są najczęściej wybieranym produktem. Zapakowane są w eleganckie walizeczki i pokrowce, dzięki temu zajmują niewiele miejsca, oraz ułatwiają nam ich odpowiednie przechowywanie i przenoszenie. Komplet sztućców w walizce będzie idealnym pomysłem na prezent na różnego rodzaje okazje. 

Sztućce Ambition to przepiękna kolekcja, doceniona na rynku gastronomicznym i przez niejednego klienta, ze względu na eleganckie wzornictwo oraz bardzo niewygórowaną cenę. Dlatego porównując je do jakości produktów występujących w dużo wyższych cenach sprawia, że zakup ich w naszym sklepie jest możliwy na "każdą kieszeń", czyli dla każdego z nas.

Zakupione zachwycą niejednego klienta swoim nowoczesnym i unikatowym wyglądem, oraz wzbogacą niejedno podane danie, które zachęci gości do naszego stołu.  Z powodzeniem znajdą zastosowanie w codziennym użytku, jak i podczas wystawnych przyjęć. Nasz sklep dopasuje i doradzi w zakupie kompletu lub zestawu sztućców, w zależności od potrzeb i preferencji klienta.

Komplety sztućców Ambition  Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów