Chlebaki metalowe

Dzisiaj wiele osób stawia w kuchni na minimalizm stylistyczny i maksymalizm w dziedzinie funkcjonalności. Właśnie dla takich klientów stworzyliśmy w naszym sklepie internetowym kategorię CHLEBAKI METALOWE, które są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej a ich design na pewno zadowoli najbardziej wymagających śniadaniowych pożeraczy.

Chlebak wykonany z metalu- elegancja i funkcjonalność

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą chlebaki wykonane z wysokiej jakości stali. Tu prym wiodą pojemniki na pieczywo marki Typhoon. Są to wysokiej jakości produkty wykonane ze stali malowanej proszkowo na modny, matowy kolor (szary, czarny). Ładnie prezentują się na blacie wykonanym z drewna, tworząc eko-klimat lub we wnętrzu o charakterze industrialnym. Do tego rodzaju eleganckiego pojemnika na pieczywo można dobrać inne pojemniki kuchenne, tworząc w tej sposób spójny look, który codziennie będzie cieszył oko twoje i twoich najbliższych.

Pojemnik na pieczywo otwierany z pokrywą

Dla osób przyzwyczajonych do tradycyjnego wzornictwa mamy także pojemniki na pieczywo wykonane w całości ze stali (stop 18/0) o grubości 3mm. Są to pojemniki półokrągłe, które otwiera się od przodu za pomocą specjalnej odsuwanej pokrywy, która podczas otwierania

Chlebaki metalowe  Jest 53 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 53 elementów