Formy do pieczenia chleba

Jeśli marzysz aby twój upieczony chleb miał piękny kształt i wyglądał apetycznie zainwestuj w odpowiednie formy do pieczenia. W naszej ofercie sklepu znajdziesz wysokiej jakości formy do pieczenia z różnego rodzaju materiałów bezpiecznych dla produktów spożywczych. Zaprezentujemy między innymi takie, które zadowolą wszystkich miłośników ciekawych i nowoczesnych rozwiązań, np formy do pieczenia wykonane z blachy stalowej, formy do pieczenia z powłoką nie przywieralną GRANITE oraz pokryte miękkim  silikonem ułatwiającym  wyjmowanie wypieku. Produkcją ich zajmują się wyspecjalizowane, światowej klasy firmy KLAUSBERG, KINGHOFF oraz BERLINGER HAUS. Aby spełnić oczekiwania każdego miłośnika pieczenia oraz tego co dopiero zaczyna przygodę z tym związaną mamy bardzo ciekawą ofertę form do pieczenia chleba na zakwasie. Chętniej pieczemy chleb samodzielnie co sprawia nam dużą satysfakcję oraz pewność, że będzie przygotowany zdrowiej, smaczniej, że będzie posiadał większe wartości odżywcze aniżeli chleb kupiony w sklepie. Mamy sami wpływ na jego masę, kształt i wielkość. Odpowiednia forma do pieczenia chleba na zakwasie będzie końcowym uzupełnieniem naszego wypieku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ciekawe formy do pieczenia chleba na zakwasie, które zapewnią wysoką jakość oraz sprostają Waszym oczekiwaniom. Jedną z ciekawszych form do pieczenia chleba na zakwasie jest Silikonowy zestaw do pieczenia ciasta lub chleba - Kassel. Wykonany został z wysokiej jakości silikonu odpornego na temperaturę do 210 st. C oraz naturalnego drewna akacjowego.W zestawie znajduje się szpatułka, pędzelek, trzepaczka,i termoizolacyjna rękawica-łapka, całość opakowana jest w ładne i estetyczne pudełko.


Jeżeli natomiast dojdziemy do wysokiej wprawy pieczenia chleba można zaopatrzyć się w tedy w profesjonalne formy do pieczenia chleba. Zaliczamy do nich formy stalowe, formy z powłoką nieprzywierającą oraz z wysokiej jakości silikonu nieprzywierającego, odpornego na wysoką temperaturę i łatwego do mycia. Wszystkie  znajdujące się w nasze ofercie formy do chleba w tym profesjonalne formy do pieczenia chleba są zrobione z wysokiej jakości materiałów, trzymają długo temperaturę i oddają ją do ciasta chlebowego przez cały czas pieczenia. Na pewno posłużą nam na długie lata.

Formy do pieczenia chleba  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów