Noże ceramiczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noży ceramicznych. Noże ceramiczne to właściwie najlepsze dostępne na rynku rodzaje noży kuchennych – przede wszystkim są bardzo ostre i wytrzymałe. Nóż ceramiczny to nóż na lata. W sklepie internetowym www.kuchennepromocje.pl znajdą Państwo noże ceramiczne w następujących rozmiarach: 7,5 cm, 10,5 cm oraz 13 cm. Cena noży jest bardzo korzystna – w zależności od rozmiaru jest to od 17,90 do 42 zł. Noże w naszym asortymencie dostępne są w kolorach śliwkowym oraz pistacjowym.

Koncept Fusion

Ceramiczne noże kuchenne w pięknych kolorach pistacji i śliwki są częścią szerszej linii akcesoriów kuchennych Fusion. Amatorów dopasowanych zestawów kuchennych zachęcamy do zakupu innych przedmiotów w ramach tego konceptu. Linia jest praktyczna, świetna jakościowa i dodatkowo wykonana bardzo estetycznie. W ramach konceptu, na stronach naszego sklepu internetowego, znajdą Państwo patelnie z powłoką ceramiczną, garnki emaliowane, zastawę stołową a także serwetki, świeczniki oraz wazony.

Inne akcesoria kuchenne

Polecamy Państwa uwadze również inne przydatne akcesoria kuchenne, na przykład ociekacz na sztućce – dostępny w dwóch rozmiarach: 1230 ml oraz mniejszy – 730 ml. Bardzo estetyczne, ciekawe kolorystycznie ociekacze to niezwykle przydatne przedmioty codziennego użytku, które świetnie spełniają swoją funkcję, a dodatkowo cieszą oko użytkownika. Cena ociekaczy to – większy: 41,90 zł, mniejszy: 34,90. Dostępne kolory: niebieski, czerwony, czarny i zielony.

Noże ceramiczne  W tej kategorii nie ma produktów.