Katalog

Włączone filtry:
  Noże stekowe

  Dobry nóż do mięsa z idealnie dobraną rękojeścią sprawi, że pokrojenie np. steku będzie dokładne, gładkie i szybkie a rezultat na talerzu to estetyczny wygląd, który zadowoli niejednego smakosza. Idealny nóż do steku przekroi każdy kawałek mięsa, podzieli go na małe kawałki, dzięki temu skróci czas przygotowania posiłku i zapewni niepowtarzalny efekt pracy. Nasz sklep ma do zaoferowania noże do steków dla klientów indywidualnych oraz całą gamę noży dla pełnej gastronomii i oczywiście na każdą kieszeń.


  RODZAJE NOŻY DO STEKÓW

  Linia noży SILVERPOINT marki WÜSTHOF to oferta dla początkujących, którzy niekoniecznie chcą inwestować w droższe, kute noże. Gwarantuje optymalną ostrość ułatwiającą pracę bez wysiłku. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej wycinanej laserowo z poliuretanową rękojeścią komfortowo wyprofilowaną. Natomiast noże marki AMBITION to elegancka kolekcja wielofunkcyjnych noży kuchennych wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej gdzie cienkie ostrza wraz ergonomiczną rękojeścią ułatwiają pewne idealne cięcie mięsa do steku. Są to tak zwane noże do zadań specjalnych niezbędne w każdej kuchni. Posiadamy również w swojej ofercie bardzo interesujące pod względem jakości brazylijskie noże do steków firmy TRAMONTINA. Każdy nóż do steków tej firmy zadowoli profesjonalnych szefów kuchni jak i początkujących, gdyż połączenie noża z rękojeścią tworzą jedność w każdym tego słowa znaczeniu. Każdy nóż do steku tej firmy tworzy perfekcyjne dopasowanie do naszej dłoni co sprawia niesamowitą płynność podczas krojenia.

  ZALETY NOŻY DO STEKÓW


  Połączenie tradycyjnych noży z najnowocześniejszą technologią zapewnia długotrwałość ostrzy i ich wytrzymałość przez długie lata. Raz zainwestowanie w dobry markowy nóż do steku to przyjemność pracy przy porcjowaniu mięsa i przyrządzania z niego steku. Nóż do steków to rozwiązanie do pokrojenia idealnego steku lub kotleta schabowego. Perfekcyjnie potnie ścięgna i tłuszcz, dzięki nierdzewnej stali wycinanej laserowo. Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszej strony i zainwestowanie w dobrej jakości noże do steków, które pozwolą nam na nieograniczone możliwości ich użytkowania.

  Noże stekowe  Jest 11 produktów.

  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów