Sztućce Sola Donau

Oferowane przez nasz sklep internetowy sztućce Sola Donau to nowoczesne dopełnienie stylizacji stołowej. Elementem charakterystycznym dla tej linii sztućców jest delikatna, podłużna rączka w opływowych kształtach o łagodnym, wyprofilowanym zakończeniu. Są to sztućce minimalistyczne i współczesne. Dzięki szczupłej rączce dają wrażenie smukłości i lekkości a polerowana, wysokiej klasy stal nierdzewna nadaje tym sztućcom eleganckiego finiszu. Sztućce Sola Donau będą zatem dobrze prezentować się na stole nowoczesnym, oszczędnym i eleganckim. Linia Sola Donau jest zrobiona ze stopu stali i niklu 18/10, co gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie.

Sztućce Sola Donau na sztuki

Nasz sklep internetowy proponuje zakup sztućców Sola Donau na sztuki. Dzięki tej opcji każdy klient może stworzyć własną kolekcję sztućców zgodnie ze swoimi potrzebami. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla gastronomii, gdzie sztućców potrzeba dużo i na bieżąco należy uzupełniać ewentualne braki. Seria Sola Donau ma w swojej ofercie zarówno sztućce do jedzenia (noże, widelce, łyżki) jak i bardzo bogatą gamę sztućców serwingowych (do cukru, zupy, sałat).

Sztućce Sola Dolau do gastronomii

Dlaczego sztućce Sola Donau są chętnie kupowane przez właścicieli restauracji, hoteli i kawiarni? Ponieważ są to produkty o dobrej cenie i wyjątkowo wysokiej jakości. Design marki Sola jest rozpoznawany i ceniony przez klientów na całym świecie i na pewno Sola Donau doskonale sprawdzi się w każdej restauracji, bistro, firmie kateringowej organizującej bankiety jak i w domu.

Sztućce Sola Donau  Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów