Brytfanny ze stali nierdzewnej

Każdy przepis na zdrową dietę zrealizujesz kupując akcesoria do pieczenia w naszym sklepie.  Idealny intensywny smak potraw,  zapach i ich wygląd to zasługa naczynia do pieczenia.

BRYTFANNA ZE STALI NIERDZEWNEJ

Materiałem, z którego jest zrobiona to stal nierdzewna wysokogatunkowa, która nie zawiera toksycznych związków chemicznych i nie wchodzi w reakcję z surowymi produktami, dlatego pieczenie w niej  jest zdrowe i smaczne. Równomiernie rozprowadza ciepło i długo go trzyma, przyspiesza i zaoszczędza czas a tym samym zużycie energii. Łatwa w utrzymaniu czystości dzięki bardzo gładkiej powierzchni,  co gwarantuje bezpieczne jej użytkowanie.

BRYTFANNA ZE STALI NIERDZEWNEJ Z RUSZTEM

Przeznaczona jest dla miłośników potraw beztłuszczowych, warzywnych lub potraw dietetycznych. W naszej ofercie można zakupić brytfanny tradycyjne prostokątne z rusztem, jak i bardziej nowoczesne owalne z przykrywą o różnych rozmiarach, gdzie  za jednym razem możemy w nich  przygotować posiłek dla wielu gości. Ruszt znajdujący się wewnątrz pozwala na pieczenie bez tłuszczu mięs, zapiekanek lub warzyw.  Przyrządzane w niej jedzenie będzie świeże, pyszne, soczyste i mało kaloryczne co sprzyja zdrowej, dobrej diecie. Dla osób, które nie tolerują dań surowych, ciężkostrawnych czy smażonych, oraz dla tych co chcą utrzymać właściwą masę ciała to BRYTFANNA DO PIECZENIA ZE STALI NIERDZEWNEJ  będzie idealnym rozwiązaniem.

Posiadamy również w swojej ofercie brytfannę z trójwarstwowym dnem i przykrywą, której zadaniem jest skracanie do maksimum procesu gotowania i duszenia potraw. Jest nią stabilna, wielofunkcyjna BRYTFANNA ZE STALI NIERDZEWNEJ AMBITION. Wykonana jest z wysoko polerowanej stali nierdzewnej o funkcjonalnym owalnym kształcie. Charakterystyczne dla tego typu brytfann poręczne uchwyty,  umożliwiają bezpieczne wyjmowanie potraw z piekarnika oraz komfortowe przenoszenie naczynia wraz z zawartością. Wielowarstwowe dno pozwala także dłużej utrzymać temperaturę po zakończeniu gotowania. Wyposażona jest w wyjmowany ruszt, który umożliwia pieczenie beztłuszczowe. Brytfanna posiada stalową pokrywę, która może służyć jako osobne naczynie do pieczenia. Niezależnie od tego jaką potrawę przygotowujemy w niej,  to możemy być pewni, że zachowa ona wszystkie składniki smakowe i odżywcze. Przystosowana jest do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych. Solidna i trwała brytfanna ze stali nierdzewnej marki Ambition to dobrze przemyślany zakup na długie lata. Zapraszamy zatem wszystkich miłośników gotowania do odwiedzenia naszej strony internetowej  i zapoznanie się z naszą najnowszą ofertą.

Brytfanny ze stali nierdzewnej  Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów