Dzbanki na ciasto

Dzbanki na ciasto

Czy pamiętasz, jak ostatnio nabrudziłeś w kuchni robiąc naleśniki z dżemem? Albo jak cała kuchnia pokryta była kropkami ciasta podczas przygotowywania puszystego ciasta na racuchy? Czas skończyć z szorowaniem kuchni po każdym wlaniu ciasta naleśnikowego na dobrze rozgrzaną patelnię! Dzięki dzbankom do ciasta naleśnikowego raz na zawsze zrobisz naleśniki sprawnie i bez niepotrzebnego bałaganu.

Po co dzbanek do ciasta naleśnikowego?

Ciasto na naleśniki trzeba najpierw wymieszać w odpowiednim naczyniu. Najlepiej jest zacząć od rozmieszania jajek z mlekiem- dzięki temu powstaje płynna baza, na podstawie której robimy doskonałe ciasto naleśnikowe. Czym nalać ciasto na dobrze rozgrzaną patelnię? Większość z nas używa do tego celu łyżki do nalewania zupy ale nie czarujmy się, nie jest to rozwiązanie idealne. Ciasto z dużej łyżki kapie, nie da się o rozprowadzić równomiernie, od czego jest już blisko do rozpaczy i frustracji. Dlatego jeśli kochasz naleśniki, warto kupić w naszym sklepie internetowym ceramiczny dzbanek do ciasta znanej firmy Mason Cash. Jest to firma specjalizująca się w produkcji trwałej, kuchennej ceramiki o niebanalnym wzornictwie, a my ze swojej strony gwarantujemy dobrą cenę!

Kolorowy dzbanek ceramiczny na ciasto

Mason Cash lubi zabawę z kolorami. Tak jest także w przypadku tych pięknych, kolorowych misek z dzióbkiem i uszkiem. Oferujemy dwie pojemności: 1000ml oraz 2000ml w różnorodnych kolorach, które ożywią wnętrze Twojej kuchni oraz sprawią, że drobne, codzienne czynności staną się przyjemnością. Oferujemy dzbanki na ciasto zarówno z efektem tradycyjnego szkliwienia jak i matowe. Wybierz swój rozmiar i kolor już dziś. Przekonasz się, że taka miska kuchenna z uszkiem będzie Ci potrzebna o wiele częściej niż tylko podczas smażenia naleśników- w niej także ubijesz fantastyczną pianę, przygotujesz bitą śmietanę, mus owocowy czy zupę-krem. Nic nie będzie kapało i nic się nie rozleje.

Dzbanki na ciasto  W tej kategorii nie ma produktów.