Szklanki niskie

SZKŁO GASTRONOMICZNE

Oferta naszego sklepu oferuje szeroką gamę szkła gastronomicznego zaprojektowanego i wyprodukowanego przez największych na świecie producentów, które wykorzystywane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Hilton, Radisson Blu, Marriott czy Sheraton na 5 kontynentach. Są to znane firmy takie jak: Libbey, Luminarc, Pasabahce, Ambition oraz Duralex. Posiadają licencję i certyfikaty co gwarantuje ich wyrobom szklanym wysoką jakość, elegancję i estetykę wykonania.

ZALETY SZKLANEK NISKICH


Chcemy zaprezentować z naszej oferty wyżej wymienionych firm szklanki niskie, które cieszą się wielkim powodzeniem, wyróżniając się jakością, stylem oraz przepiękną kolorystyką. Różnią się jedynie rodzajem szkła, fakturą oraz jego grubością. Wszystkie niskie szklanki wykonane są z wysoko gatunkowego szkła sodowego i hartowanego co zapewnia im wytrzymałość i odporność na ukruszenia. Nowoczesny design przyczynia się do tego, że świetnie prezentują się na stołach w lokalach gastronomicznych, hotelowych, barowych i kawiarnianych.

Każdy komplet szklanek bankietowych niskich przeznaczonych do soków, wody, whisky czy drinków nadaje się do wielorakich zastosowań a swoją różnorodnością ożywi nie jeden bufet hotelowy lub restauracyjny. Szklanki, zestaw ze szkła sodowego i hartowanego spełniają standardy jakości wymagane w środowisku profesjonalnej gastronomii, a wszystkie zestawy szklanek do napojów cenione są ze względu na ich wytrzymałość oraz ciekawy design przedstawiony w niebanalnej formie. Szklanki gładkie i zdobione to bogate wzornictwo pobudzające wyobraźnię nie jednego konesera. Aby służyły nam jak najdłużej, warto wybrać wysokiej jakości szkło.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKLANKI Z NASZEJ OFERTY

Szklanki niskie kupione na sztuki lub w zestawach zrobione z odpowiedniego wytrzymałego materiału to gwarancja wieloletniego użytkowania. Stanowią nie tylko element ozdobny ale również prezentują w odpowiedni sposób napój w nich podawany. Nasze szklanki niskie dobrane do serwowanego napoju w zależności od rodzaju trunku, spełniają nie tylko swoją funkcję, ale również świetnie pasują do każdej zastawy lub wystroju stołu. Dla naszych klientów posiadamy dobrą ofertę zakupu w najkorzystniejszej cenie, najwyższej jakości kompletów lub zestawów szklanek niskich przeznaczonych dla gastronomii, hoteli, barów i kawiarni. Zapraszamy zatem do naszego sklepu, bo warto zaopatrzyć się przez klasyczne po nowoczesne szklanki niskie, które pozwolą nam na nieograniczone możliwości ich użytkowania.

Szklanki niskie  Jest 103 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 103 elementów