Komplet garnków AMBITION Berry 6-elementowy Zobacz większe

Komplet garnków AMBITION Berry 6-elementowy

68878

Nowy produkt

206,00 zł brutto

Komplet garnków AMBITION Berry 6-elementowy

Komplet garnków z termometrami, które pozwalają dostosować temperaturę do rodzaju gotowanej żywności, dzięki czemu przygotowywane potrawy nie stracą cennych wartości odżywczych. Garnki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, grubość ścianki 0,6mm.

 

Więcej szczegółów

Dostępny

MateriałStal
Zastosowanieindukcja, płyta ceramiczna, kuchenka gazowa, kuchenka elektryczna, zmywarka

Komplet garnków AMBITION Berry 6-elementowy

Garnki Ambition Berry wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 201 z pokrywkami ze szkła hartowanego i metalowymi rączkami. Garnki w nowoczesnym i eleganckim kształcie z lustrzanym wykończeniem wewnątrz i na zewnątrz. Na wewnętrznych ściankach znajduje się skala ułatwiająca odmierzanie. Garnki posiadają grube dno zapewniające szybkie i równomierne nagrzewanie naczynia oraz grube, zaokrąglone ścianki, typu Belly (0,5 mm). Komplet garnków Berry jest łatwy do utrzymania w czystości, przystosowany do mycia w zmywarkach, nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych.

Komplet Ambition Berry zawiera:

1 x garnek z pokrywą:
- średnica 16 cm,
- wysokość 10,5 cm,
-pojemność użytkowa 1,5 l,
-pojemność całkowita 1,9 l.

1 x garnek z pokrywą:
- średnica 20 cm,
- wysokość 12,5 cm,
-pojemność użytkowa 3,0 l,
-pojemność całkowita 3,5 l.

1 x garnek z pokrywą:
- średnica 24 cm,
- wysokość 14,5 cm,
-pojemność użytkowa 5,0 l,
-pojemność całkowita 6,1 l.

UWAGA:
Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją. Aby uniknąć uszkodzenia naczyń ze stali nierdzewnej, (plamki, naloty, wżery korozyjne) powstających na skutek działania soli, płyn należy doprowadzić do wrzenia , a dopiero potem posolić. po jej dodaniu należy dobrze wymieszać zawartość w garnku.
Podczas gotowania na dnie garnków mogą pojawić się niewielkie odbarwienia, czarne lub brązowe plamki. Nie wpływają one na proces gotowania i wartości odżywcze potraw. Nie podlegają one reklamacji.

Inne produkty w tej samej kategorii: