Shaker bostoński, szklanica w zestawie 700 ml - APS Zobacz większe

Shaker bostoński, szklanica w zestawie 700 ml - APS

305748

Nowy produkt

80,90 zł brutto

Shaker bostoński, okleina winylowa, szklanica w zestawie - 0,8l

pojemność: 0,8l
średnica: 90 mm
wysokość: 300 mm

Więcej szczegółów

Dostępny

Średnica90 mm
Wysokość300 mm
Pojemność700 ml

Shaker  Bostoński ze szklanicą w zestawie jest prostym, nowoczesnym i  łatwym w obsłudze sprzętem do przygotowywania drinków,  koktajli i mieszanych napoi. Aby szybko zmieszać ze sobą kilka składników alkoholowych np. z sokiem ze świeżych owoców i stworzyć gotowego drinka należy tylko przyłożyć do siebie dwa kubki i nimi potrząsnąć. Shakery najczęściej wykorzystywane są  przez profesjonalnych barmanów w restauracjach, hotelach i barach do mieszania alkoholi i szybkiego ich schładzania oraz tworzenia oszałamiających miksów dla najbardziej wytrawnych smakoszy, Każdy z nas by wzbogacić swoje zainteresowanie z zakresu trunków musi choć raz spróbować poznać wiedzę ze sztuki barmańskiej.

Shaker Bostoński dla zwykłego użytkownika jest prosty , praktyczny i niezwykle efektowny, niezbędny w domowym barku, oraz idealnie nadający się na domowe party. Możemy sami wykazać się niewielką kreatywnością w aranżacji przyjęcia, serwując Shakerem Bostońskim niepowtarzalne drinki i świeże koktajle, zmieniać i ubarwiać ich smak, co zaskoczy nie tylko nas samych ale i naszych przyjaciół.

Jeśli zależy Państwu by bar kojarzył się z profesjonalizmem koniecznie należy zaopatrzyć się w podstawowe narzędzia pracy barmana, które można zakupić w naszym sklepie, oraz jeśli mają Państwo pytania związane z produktami z katalogu z kategorii Shakery Bostońskie prosimy o kontakt z naszym sklepem.

SPECYFIKACJA

  •  Shaker składa się z dwóch części:
  •  z kubka ze stali nierdzewnej w kolorze czarnym,
  •  szklanicy 700 ml-APS.

 
DANE TECHNICZNE:

  • pojemność szklanicy to: 0,8l
  • średnica Shakera to: 90 mm
  • wysokość 300 mm

Inne produkty w tej samej kategorii: