SKŁADANA SILIKONOWA SUSZARKA OCIEKACZ DO NACZYŃ KASSEL 93709 Zobacz większe

Silikonowa suszarka do naczyń - KASSEL

93709

Nowy produkt

37,30 zł brutto

MateriałSilikon

Silikonowa suszarka do naczyń - KASSEL

Mycie naczyń nie należy do najprzyjemniejszych acz są osoby, których ta czynność uspokaja. Można oczywiście korzystać ze zmywarki jednak nie w każdym domu ona jest.

Suszarka do naczyń silikonowa

To bardzo niezwykle elegancka i higieniczna suszarka do naczyń wykonana z silikonu i bardzo wytrzymałego tworzywa ABS. Dzięki temu nie ma obawy, że nawet ciężkie naczynia wypadną z niej. Ciekawy kolor na pewno będzie wyróżniał się w kuchni (produkt występuje w kolorze żółtym i fuksjowym).

Suszarki silikonowe do naczyń ze względu na swoje wymiary (365 x 310 x 12 5mm) idealnie się sprawdzą w niewielkich kuchniach lub w domkach letniskowych. Można je szybko złożyć i wtedy ich wysokość wyniesie 57 mm. Firma Kassel ma w swojej ofercie dużą gamę produktów związanych z myciem i suszeniem naczyń. Wykorzystane do produkcji wysokiej jakości materiały dają pewność, że produkty tej marki zostaną z nami przez długie lata.

Jeśli mają Państwo pytania związane z silikonowymi suszarkami do naczyń prosimy o kontakt - w swojej ofercie posiadamy dużą gamę tych produktów.

Inne produkty w tej samej kategorii: