Kieliszek na nóżce 60 ml Pasabahce Timeless

86991

Nowy produkt

11,50 zł brutto

Produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach. Opakowanie zawiera: 6 szt.

MateriałSzkło
ZastosowanieKuchenka mikrofalowa, zmywarka
Średnica52 mm
Wysokość90 mm
Ilość w komplecie6

Kieliszek na nóżce 60 ml Pasabahce Timeless

Wzory szklanek Pasabahce Timeless to wykwintne szkło cięte, które swoją elegancja dopasuje się do każdej stylizacji.

PASABAHCE Timeless przenosi nas w lata siedemdziesiąte XX wieku, kiedy ręcznie cięte szkło kryształowe było u szczytu popularności. Timeless pozwala doświadczyć przyjemności trzymania w dłoni pokaźnej szklanicy i podziwiania, jak kolory napoju mienią się w fasetach na ściankach, bez ryzyka zrujnowania nawet niewielkiego budżetu.

Z naszej bogatej oferty sklepowej chcemy zaprezentowań eleganckie kieliszki do alkoholu, wyprodukowane przez znanych producentów szkła, pasujące do każdej zastawy stołowej. Ze względu na różnorodność ich na rynku często trudno nam samemu podjąć decyzję i wybrać odpowiednie do konkretnego rodzaju alkoholu. Dlatego przybliżymy Państwu kilka z nich opisując ich cechy tak, by każdy podany w nich trunek przyciągnął uwagę i zachęcił do degustacji. Posiadamy kieliszki wykonane z cienkiego szkła o gładkiej powierzchni, oraz  w wersji klasycznej, na nóżce z grubo szlifowanym wzorem. Do tych na nóżkach najbardziej pasują wódki smakowe, natomiast wódkę czystą najlepiej serwować w szklankach gładkich o grubym dnie.


Pasabahce Timeless to wykwintne i z finezją cięte szkło, a każdy stworzony z niej kieliszek do wódki uwydatnia jej piękno i styl, idealnie dopasowując się do każdej stylizacji. Poprzez żłobienia wygląda efektownie i stylowo, a zawartość w nim uwalnia bukiet aromatu trunku. Świetnie sprawdzi się za równo do użytku codziennego, jak również podczas wyjątkowych okazji.
Z definicji wynika, że kieliszek to naczynie służące do picia alkoholu, kojarzone przez nas, że posiadać musi nóżkę i czaszę, co jest błędnym rozumowaniem. W istocie do czystego alkoholu, ginu, likieru lub whisky stosowane są szklaneczki o grubym dnie zwane również kieliszkami. Z naszej oferty prezentujemy nowoczesną jak również stylową kolekcję niedrogich, prostych, wykonanych z hartowanego szkła szklanek, w których alkohol idealnie uwalnia wszystkie swoje właściwości. Szkło ma twardą odporną na stłuczenia powierzchnię, którą można wielokrotnie zmywać w zmywarce, dlatego idealnie sprawdzi się jako asortyment do barów, pubów i restauracji. Oferujemy dla naszych klientów szeroki wybór kompletów kieliszków do wódki firmy Pasabahce, dając najkorzystniejsze ceny za najwyższą jakość.

Inne produkty w tej samej kategorii: