Rondel AMBITION Selection 16 cm, 1,7 l Zobacz większe

Rondel AMBITION Selection 16 cm, 1,7 l

31029

Nowy produkt

106,90 zł brutto

dostępny

Zastosowanieindukcja, zmywarka, płyta ceramiczna, kuchenka gazowa, kuchenka elektryczna, piekarnik
Wysokość10 cm
Pojemność1700 ml
Długość16 cm
Szerokość32.5 cm
KolekcjaSelection

Rondel AMBITION Selection 16 cm, 1,7 l

Garnki i patelnie Ambition Selection zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Rondel został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Zastosowanie wysokogatunkowej stali nierdzewnej do produkcji naczyń kuchennych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i higieniczność. Idealnie gładka powierzchnia uniemożliwia rozwój mikroorganizmów, niezwykle łatwo utrzymać je w czystości i zachować ich nienaganny wygląd. Ten rodzaj stali nie wchodzi w interakcje z jedzeniem, nawet z produktami kwaśnymi, jest odporny na działanie stężonych kwasów i zasad oraz wysokich temperatur.
Grubość ścianki to 0,7 mm, co pozwala na dłuższe utrzymywanie ciepła. Rondel Selection posiada trójwarstwowe dno (stal – aluminium – stal) o grubości 5,7 mm, dzięki czemu skumulowane podczas podgrzewania ciepło równomiernie się po nim rozchodzi. Przyśpiesza to gotowanie, pozwalając zaoszczędzić czas, a tym samym zużycie gazu oraz energii elektrycznej. Wielowarstwowe dno pozwala także dłużej utrzymać temperaturę po zakończeniu gotowania. Rondel Selection na wewnętrznej ściance posiada oznaczenie pojemności, pomaga to w odmierzaniu odpowiedniej ilości płynów.

Pojemność użytkowa 1,5 l
Średnica pola grzewczego 13,7 cm
Grubość ścianki 0,7 mm


Naczynia Ambition Selection przystosowane są do używania na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych. Można ich także bezpiecznie używać w piekarniku do temperatury 180ºC, a zatem są idealne nie tylko do gotowania ale i zapiekania dań.

Inne produkty w tej samej kategorii: