Rondel z pokrywką do odcedzania Vikos 1,5 l AMBITION Zobacz większe

Rondel z pokrywką do odcedzania Vikos 1,5 l AMBITION

60726

Nowy produkt

67,90 zł brutto

dostępny

Materiałszkło, stal
Zastosowanie Indukcja - Kuchenka elektryczna - Kuchenka gazowa - Płyta ceramiczna - Zmywarka
Średnica16 cm
Wysokość7.5 cm
Pojemność1500 ml
Waga0.7 kg

Rondel z pokrywką do odcedzania Vikos 1,5 l AMBITION

Rondel Ambition Vikos

Klasyczny charakter garnków Vikos podkreśla prosty kształt ścianek, natomiast zaokrąglony kształt rączek oraz okrągły uchwyt szklanej pokrywy przełamują ten łagodny design. Garnki dzięki takiemu połączeniu nabierają wyrazistego charakteru.
Garnki Vikos wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/0 o grubości ścianek 0,5 mm. Wielowarstwowe dno równomiernie rozprowadza ciepło, dzięki czemu potrawy szybciej się gotują, co przekłada się na mniejsze zużycie energii i większą oszczędność. Dodatkowym atutem jest skala na wewnętrznej stronie ścianki, ułatwiająca odmierzanie. Szklana pokrywka posiada odpowietrznik, który odprowadza nadmiar pary. Garnek posiada wygodne, nie nagrzewające się uchwyty z tworzywa sztucznego.

UWAGA: Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją. Aby uniknąć uszkodzenia naczyń ze stali nierdzewnej, (plamki, naloty, wżery korozyjne) powstających na skutek działania soli, płyn należy doprowadzić do wrzenia , a dopiero potem posolić. po jej dodaniu należy dobrze wymieszać zawartość w garnku. Podczas gotowania na dnie garnków mogą pojawić się niewielkie odbarwienia, czarne lub brązowe plamki. Nie wpływają one na proces gotowania i wartości odżywcze potraw. Nie podlegają one reklamacji.

Inne produkty w tej samej kategorii: