Komplet 6 szklanek Imperator 310 ml LUMINARC

33727

Nowy produkt

41,90 zł brutto

Komplet 6 szklanek wysokich 31cl IMPERATOR

komplet 3 szklanek wysokich 31 cl, szkło hartowane, odporne na zmianę temperatury, duża odporność na uderzenia i zarysowania, można myć w zmywarce

Więcej szczegółów


Zapytaj o dostępność produktu
MateriałSzkło
ZastosowanieZmywarka
Średnica 7 cm
Wysokość14.5 cm
Pojemność 310 ml
KolorPrzeźroczysty

Komplet 6 szklanek Imperator 310 ml LUMINARC

Luminarc Imperator brzmi bardzo dostojnie i rzeczywiście linia ta przypomina klasyczne szkło, z którego korzystało się dawno temu. Sama firma Luminarc nie jest tak stara jednak na tyle długo funkcjonuje, że nie trzeba jej szerzej przedstawiać poza tym, że to jeden z największych producentów szkła gastronomicznego na świecie.

Szklanki Luminarc Imperator charakteryzuje klasyczny, dostojny kształt - spełniają one funkcje zarówno użytkowe jak i dekoracyjne. Dodatkowo wykonane są z bardzo wysokiej jakości szkła hartowanego co powoduje, że są odporne na wszelkiego rodzaju obtłuczenia - jednym słowem są bezpieczne w użytkowaniu.

Linię Luminarc Imperator cechują szczególne zdobienia co nadaje im wyjątkowości. Pięknie prezentować się będą na każdym stole. Duży wybór różnych produktów z tej linii powoduje, że serwować w nich można drinki, soki, koktajle czy też whisky.

Są bardzo łatwe w myciu i nadają się do zmywarki. Luminarc Imperator ze względu na swoją bardzo atrakcyjną cenę i niepowtarzalny wygląd od wielu lat są bardzo popularne na rynku.

Inne produkty w tej samej kategorii: