Widelec stołowy AMBITION Napoli 19,2 cm 3 szt.

28598

Nowy produkt

16,50 zł brutto

Widelec stołowy Napoli 3 szt. - długość 19,2 cm

NAPOLI - Sztućce w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem linii. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Napoli jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów. Oferta skierowana również do restauracji i hoteli.

Więcej szczegółów

Dostępny

MateriałStal
ZastosowanieZmywarka
Długość21 cm

Ambition Napoli

Przedstawiamy Państwu bardzo popularną od wielu lat linię sztućców Ambition Napoli o klasycznym kształcie z subtelnym motywem linii na rękojeści. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej a dodatkowo polerowana włóknami agawy co sprawia, że jej powierzchnia jest lśniąca. Wszystkie sztućce marki Ambition można myć w zmywarce.

Ze względu na swój klasyczny wygląd i doskonałą jakość Ambition Napoli cieszy się bardzo dużym uznaniem i kupowana jest zarówno przez lokale gastronomiczne jak i na użytek własny.

Sztućce Ambitio Napoli


Ich bardzo funkcjonalny kształt sprawia, że idealnie leżą w dłoni. Pięknie prezentują się na stole i każda osoba, która zakupi tą linię będzie zadowolona. Marka Ambition posiada w swej ofercie wiele produktów, które można dokupić do sztućców i razem będą się pięknie prezentować na każdym stole. Należy pamiętać, że Ambition to polska marka i firma, która od wielu działa z sukcesem na rynku.


Jeśli mają Państwo pytania dotyczące produktów Ambition Napoli zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Inne produkty w tej samej kategorii: