Kategorie

Promocje

Blog

Naczynia i akcesoria kuchenne Ambition Nordic

Seria Ambition Nordic to piękne, stonowane kolory, proste, ergonomiczne kształty i wysoka wytrzymałość. Dzięki naczyniom i akcesoriom kuchennym Ambition Nordic wyczarujesz cudowną, skandynawską atmosferę przytulności i niespiesznej radości, tak cenionej w dzisiejszym zagonionym świecie.
Czytaj dalej

Komplety kawowe Ambition

Każdy z nas lubi delektować się dobrze zaparzoną kawą lub herbatą oraz pysznym, domowym ciastem na porządnej porcelanie. Dzięki wyjątkowej, dobranej zastawie deserowej, słodkie chwile popołudniowego relaksu stają się jeszcze przyjemniejsze. Dla wszystkich wielbicieli stylowej zastawy deserowej polecamy komplety deserowe znanej i uznanej polskiej marki Ambition.
Czytaj dalej

Talerze prezentacyjne

Talerze prezentacyjne można porównać do ramy obrazu – obraz, choć sam w sobie piękny, musi znaleźć odpowiednią ramę, która podkreśli jego walory. To właśnie talerz prezentacyjny jest tą ramą, która wyłania z potrawy to, co w niej najpiękniejszego.
Czytaj dalej

Naczynia Stonecast firmy Churchill

Ta wyjątkowo kolorowa zastawa stołowa brytyjskiej firmy Churchill 1795 to niekwestionowany hit. Talerze i filiżanki z serii Stonecast mienią się wyjątkowymi kolorami, pięknie wyglądają na stole i doskonale sprawdzają się w roli talerza pokazowego, zarówno na żywo jak i na zdjęciu. Pomimo swej ogromnej popularności za granicą, linia Stonecast jest dostępna w nielicznych sklepach w Polsce. 
Czytaj dalej

Komplet kawowy AMBITION Diva

Komplet kawowy Diva marki AMBITION to połączenie doskonałej jakości porcelany z ciekawym, nowoczesnym wzornictwem. Klasyczny kształt filiżanek, dzbanka i cukiernicy przełamany jest przed kwadratowy spodek do filiżanek. Ten komplet kawowy to idealny pomysł na prezent.
Czytaj dalej

Wstrząśnięte, nie zmieszane – koktajlowe ABC

Cuba libre, Biały Rosjanin, Mojito, Sex on the beach z nieodzowną palemką to koktajlowe ABC, które znają (i kochają!) wszyscy. Drinki są stałymi bywalcami karnawałowych zabaw i spotkań towarzyskich i coraz częściej pojawiają się również na karnawałowych domówkach.  Zrobienie przyzwoitego koktajlu w domu nie jest wcale tak trudne, jak myślicie. 
Czytaj dalej

Pojemniki kuchenne

Wiosenne porządki   Czas na wiosenne porządki! Czy masz już dosyć sterty okurzonych kartoników z kaszami, ryżami i makaronami? Czy zdarzyło się, że zamiast woreczka z ryżem wyjęłaś z pudełka woreczek z molami kuchennymi? Bez względu na to, jak bardzo starasz się utrzymać czystość i porządek w kuchni, może zdarzyć się, że bezwiednie wyhodujesz małą plantację szkodników, z którymi trudno wygrać nierówną walkę.
Czytaj dalej

Wyposażenie stołówek szkolnych i przedszkolnych

Stołówka szkolna czy przedszkolna to nie tylko miejsce spożywania posiłków; to także przestrzeń, w której dzieci i młodzież uczą się dobrych manier. Dlatego wyposażając stołówkę w naczynia takie jak talerze, kubki czy sztućce należy zwrócić uwagę nie tylko na ich przystępną cenę oraz funkcjonalność ale również na ich aspekt estetyczny. Przecież nawet najlepsze danie smakuje gorzej, gdy jest podane na wyszczerbionym talerzu czy w brzydkiej misce.
Czytaj dalej

SŁUPKI WYSTAWIENNICZE

Słupki wystawiennicze są nieodzownym elementem każdego stoiska podczas targów, pokazów czy wystaw. Dzięki dobrze zorganizowanej przestrzeni i poprzez prawidłowo wykorzystane słupki wystawiennicze image firmy ulegnie znacznej poprawie a potencjalni klienci będą bez problemu poruszać się po przestrzeni wystawienniczej. Nasz sklep oferuje dwa podstawowe rodzaje słupków wystawienniczych: słupki wystawiennicze z wyciąganą taśmą oraz słupki wstawiennicze ze sznurem.
Czytaj dalej

Kufle do piwa

Piwo jest jednym z najbardziej popularnych napojów alkoholowych w naszym kraju. Od paru lat wybór piw zdecydowanie rozszerzył się, a to za sprawą browarów restauracyjnych oraz rzemieślniczych, w których receptura opracowywana jest przez piwnych zapaleńców szukających ...
Czytaj dalej