Garnki
Na tej stronie można zakupić garnki, rondle, garnki żaroodporne, garnki do gotowania na parze.

Garnki Jest 55 produktów.

na stronę
 • 99,90 zł Dostępny

  Garnek Ambition Stone 20 cm Garnki wykonane z odkuwanego aluminium doskonale akumulują ciepło, czyniąc gotowanie bardziej energooszczędnym. Posiadają grube wielowarstwowe dno indukcyjne odporne na odkształcenia. Wewnątrz pokryte licencjonowaną 4 warstwową powłoką nieprzywierającą PFLUON Cookmark™ o unikalnym wyglądzie imitującym kamień.

  99,90 zł
  Dostępny
 • 85,90 zł Dostępny

  Garnek Ambition Stone 16 cm Garnki wykonane z odkuwanego aluminium doskonale akumulują ciepło, czyniąc gotowanie bardziej energooszczędnym. Posiadają grube wielowarstwowe dno indukcyjne odporne na odkształcenia. Wewnątrz pokryte licencjonowaną 4 warstwową powłoką nieprzywierającą PFLUON Cookmark™ o unikalnym wyglądzie imitującym kamień.

  85,90 zł
  Dostępny
 • 167,90 zł Dostępny

  Garnek Ambition Taurus z pokrywą 28 cm Naczynia Taurus marki AMBITION to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Wykonane z odlewanego aluminium z raczkami i pokrywą przystosowanymi do używania w piekarniku. Można w nich zatem nie tylko smażyć i gotować, ale także zapiekać dania. Zastosowanie powłoki Teflon® Platinum Plus...

  167,90 zł
  Dostępny
 • 148,90 zł Dostępny

  Garnek Ambition Taurus z pokrywą 24 cm Naczynia Taurus marki AMBITION to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Wykonane z odlewanego aluminium z raczkami i pokrywą przystosowanymi do używania w piekarniku. Można w nich zatem nie tylko smażyć i gotować, ale także zapiekać dania. Zastosowanie powłoki Teflon® Platinum Plus...

  148,90 zł
  Dostępny
 • 106,90 zł Dostępny

  Garnek Ambition Taurus z pokrywą 20 cm Naczynia Taurus marki AMBITION to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Wykonane z odlewanego aluminium z raczkami i pokrywą przystosowanymi do używania w piekarniku. Można w nich zatem nie tylko smażyć i gotować, ale także zapiekać dania. Zastosowanie powłoki Teflon® Platinum Plus...

  106,90 zł
  Dostępny
 • 84,70 zł Dostępny

  Garnek Ambition Taurus z pokrywą 16 cm Naczynia Taurus marki AMBITION to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Wykonane z odlewanego aluminium z raczkami i pokrywą przystosowanymi do używania w piekarniku. Można w nich zatem nie tylko smażyć i gotować, ale także zapiekać dania. Zastosowanie powłoki Teflon® Platinum Plus...

  84,70 zł
  Dostępny
 • 73,80 zł Dostępny

  Garnek do gotowania na parze Vikos 2,8l. Vikos, to garnki w których detale podkreślają klasyczny charakter. Posiadają wewnątrz pomocną skalę. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wymiary garnka: 20x8,5cm.  Nadaje się do kuchenek indukcyjnych.

  73,80 zł
  Dostępny
 • 49,90 zł Dostępny

  Garnek AMBITION Vikos z pokrywką 3,6 l Garnek VIKOS ze stali nierdzewnej. Wykończenie na zewnątrz za pomocą polerowania, wewnątrz satynowany. Grube dno wielowarstwowe zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy się szybciej gotują. Profilowane, wygodne i nienagrzewające się uchwyty z czarnego tworzywa.

  49,90 zł
  Dostępny
 • 31,80 zł Dostępny

  Garnek do mleka AMBITION Vikos 1,35 l Garnek do mleka ze stali nierdzewnej. Wykończenie na zewnątrz polerowanie, wewnątrz satynowanie. Grube dno wielowarstwowe zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy się szybciej gotują. 

  31,80 zł
  Dostępny
 • 35,80 zł Dostępny

  Garnek do mleka AMBITION Vikos 1,8 l Garnek do mleka ze stali nierdzewnej. Wykończenie na zewnątrz polerowanie, wewnątrz satynowanie. Grube dno wielowarstwowe zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy się szybciej gotują. 

  35,80 zł
  Dostępny
 • 29,80 zł Dostępny

  Rondel AMBITION Vikos 1,5 l Rondelek ze stali nierdzewnej. Wykończenie na zewnątrz polerowanie, wewnątrz satynowanie. Grube dno wielowarstwowe zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy się szybciej gotują. Grube ścianki 0,5mm zatrzymują na dłużej temperaturę ugotowanej potrawy. 

  29,80 zł
  Dostępny
 • 26,80 zł Dostępny

  Rondel AMBITION Vikos 1 l Rondelek ze stali nierdzewnej. Wykończenie na zewnątrz polerowanie, wewnątrz satynowanie. Grube dno wielowarstwowe zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy się szybciej gotują. Grube ścianki 0,5mm zatrzymują na dłużej temperaturę ugotowanej potrawy. 

  26,80 zł
  Dostępny
 • 24,80 zł Dostępny

   Rondel AMBITION Vikos 0,8 l Rondelek ze stali nierdzewnej. Wykończenie na zewnątrz polerowanie, wewnątrz satynowanie. Grube dno wielowarstwowe zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy się szybciej gotują. Grube ścianki 0,5mm zatrzymują na dłużej temperaturę ugotowanej potrawy. 

  24,80 zł
  Dostępny
 • 69,90 zł Dostępny

  Garnek AMBITION Vikos z pokrywką 6 l Garnek VIKOS ze stali nierdzewnej. Wykończenie na zewnątrz za pomocą polerowania, wewnątrz satynowany. Grube dno wielowarstwowe zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy się szybciej gotują. Profilowane, wygodne i nienagrzewające się uchwyty z czarnego tworzywa.

  69,90 zł
  Dostępny
 • 98,90 zł Dostępny

  Garnek z pokrywką szklaną Omer 26 cm, 11,1 l DOMOTTI Garnek Stock Pot wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wysoki połysk po stronie zewnętrznej, po stronie wewnętrznej estetycznie matowany. Aluminiowe, potrójne dno akutermiczne (6mm) doskonale przewodzi i magazynuje ciepło, zabezpiecza gotowane potrawy przed przypaleniem. 

  98,90 zł
  Dostępny
 • 88,90 zł Dostępny

  Garnek z pokrywą - Stock Pot 24cm, poj. 9l Garnek Stock Pot wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wysoki połysk po stronie zewnętrznej, po stronie wewnętrznej estetycznie matowany. Aluminiowe, potrójne dno akutermiczne (6mm) doskonale przewodzi i magazynuje ciepło, zabezpiecza gotowane potrawy przed przypaleniem. 

  88,90 zł
  Dostępny
 • 78,90 zł Dostępny

  Garnek Omer z pokrywką szklaną 22 cm, 7,2 l DOMOTTI Garnek Stock Pot wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wysoki połysk po stronie zewnętrznej, po stronie wewnętrznej estetycznie matowany. Aluminiowe, potrójne dno akutermiczne (6mm) doskonale przewodzi i magazynuje ciepło, zabezpiecza gotowane potrawy przed przypaleniem. 

  78,90 zł
  Dostępny
 • 69,00 zł Dostępny

  Garnek z pokrywą - Omega Garnek Omega wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wysoki połysk po stronie zewnętrznej, po stronie wewnętrznej estetycznie matowany. Aluminiowe, potrójne dno akutermiczne (6mm) doskonale przewodzi i magazynuje ciepło, zabezpiecza gotowane potrawy przed przypaleniem. 

  69,00 zł
  Dostępny
Pokazuje 34 - 55 z 55 elementów