Kieliszek do wody CABERNET 400ml Zobacz większe

Kieliszek do wody 400 ml CHEF&SOMMELIER Cabernet

03854 / g3573

Nowy produkt

21,90 zł brutto

Kieliszek do wody 470 ml CHEF&SOMMELIER Cabernet

Więcej szczegółów

Produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach. Opakowanie zawiera: 6 szt.

Dostępny

MateriałSzkło
Średnica8,1 cm
Wysokość16,7 cm
Pojemność400 ml
Ilość w komplecie6
KolorPrzeźroczysty

Kieliszek do wody 470 ml CHEF&SOMMELIER Cabernet

Kolekcja kieliszków Cabernet stworzona przez Chef & Sommelier powstała, by móc delektować się rożnego rodzaju winami i nie tylko. Wyjątkowa przejrzystość sprawia, ze można docenić cała gamę kolorów każdego wina.

Kieliszki linii Cabernet wykonane są z nowej generacji materiału Kwarx®, który zapewnia wytrzymałość, przejrzystość i odporność na działanie chemicznych środków myjących.

KIELISZKI DO WODY

Woda jest naturalnym płynem niezbędnym do funkcjonowania naszego organizmu i głównym składnikiem w naszej codziennej diecie. Dlatego korzystamy z tego boskiego płyny przy każdej okazji. Pijemy ją z butelki, szklaneczek lub z eleganckich kieliszków często z dodatkiem soku, cytryny lub mięty. Warto zadbać by na naszym stole zajmowała również ważne miejsce, tak jak dbamy o wygląd naszej zastawy obiadowej. W ofercie naszego sklepu można zakupić i dopasować do każdej aranżacji stołu kieliszki na każdą okazję, od domowych przyjęć do dużych uroczystości w lokalach.

Każdy zakupiony KIELISZEK DO WODY z naszej oferty to gwarancja wysokiej jakości szkła, oraz świetnie dopasowany design do każdego wystroju. Idealnie gładkie i przejrzyste szkło o wysokim połysku to zasługa pracy znanych producentów kryształowego szkła jak Schott Zwiesel, Arcoroc czy Libbey, których nowa technologia bez użycia ołowiu i baru pozwoliła uplasować się w czołówce najtrwalszego i odpornego szkła na rynku. Ich kieliszki do wody cieszą się dużym zainteresowaniem restauratorów, gdyż są wyjątkowo odporne na zarysowania i stłuczenia podczas częstego użytkowania.

Szklanym bliźniakiem kieliszka jest POKAL DO WODY na wysmukłej nóżce z wygodną czarą dobrze leżącą w dłoni. Oprócz wody można w nim jak i w podobnych do niego naczyniach podawać również cocktaile oraz smoothiesy. KIELISZKI I POKALE DO WODY to wytworne akcesoria, które pozwalają nam w estetyczny sposób podawać bezalkoholowe napoje, dopełnią w sposób elegancki wystrój stołu i dodają odpowiedniego nastroju i charakteru przyjęcia.

Jak wiemy woda to dar życia, dlatego musimy zadbać by była ona odpowiednio uhonorowana i dlatego zapraszamy do  zapoznania się z tą wyjątkową ofertą pokali i kieliszków do wody, bo naprawdę warto.

Produkty powiązane

Inne produkty w tej samej kategorii: