Fine Dine Rubin
Oddziaływanie kolorów na człowieka zależy od naszych osobistych preferencji, dlatego jedni kochają szarości lub biel inni natomiast odważne kolory. Czerwień jest to najbardziej intensywny kolor od innych barw, ale pobudza do działania i poprawia humor. Dla takich klientów Fine Dine znana na świecie z produkcji pięknej i trwałej porcelany wchodzi na rynek z czerwoną kolekcją naczyń stołowych.

Porcelana czerwona o szlachetnej dość delikatnej barwie, została ozdobiona we wzór okręgów w kolorach czerwieni, które decydują o jej wyjątkowej atrakcyjności. Cechuje ją wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, oraz odporność na obtłuczenia. Przedstawione w nowoczesnej formie filiżanki do herbaty i kawy, oraz przeróżne talerzyki, miseczki i półmiski to elegancka zastawa przeznaczona na każdą domową uroczystość, oraz do każdej restauracji, hotelu i kawiarni. Kolekcja słynie z najwyższej jakości ceramiki czerwonej, którą wyróżnia doskonały design, szyk i elegancja. Jest to wytrzymała porcelana dlatego szczególnie upodobana przez kucharzy i gospodynie domowe do serwowania apetycznych potraw. Wypalana jest w piecach w wysokiej temperaturze, co pozwala zachować ją w nienaruszonym stanie przez długie lata. Zgrabne i nie duże naczynia zapełnić mogą okazale nie jedną przestrzeń, dzięki temu cieszyć będą oko nie jednej gospodyni domowej i niejednego szefa kuchni.

Porcelana Fine Dine wpływa również pozytywnie na apetyt, pomaga w trawieniu i przede wszystkim przykuwa wzrok, dlatego warto wziąć to pod uwagę i zaopatrzyć się w naszym sklepie kuchennepromocje.pl w te oryginalne naczynia w bardzo przystępnej cenie.

Fine Dine Rubin  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów