Szklanka do whisky 345 ml Pasabahce Timeless

86929

Nowy produkt

12,90 zł brutto

Produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach. Opakowanie zawiera: 6 szt.

Dostępny

MateriałSzkło
Średnica86 mm
Wysokość96 mm
Pojemność345 ml
Ilość w komplecie4
KolorPrzeźroczysty

Szklanka do whisky 345 ml Pasabahce Timeless

Wielu osobom nie trzeba bliżej przedstawiać szklanek Pasabahce jednak tym, którzy pierwszy raz stykają się z produktami tej firmy należy się kilka zdań wyjaśnienia.

Sama firma Pasabahce pochodzi z Turcji i od ponad 80 lat specjalizuje się w produkcji między innymi szkła gastronomicznego. Znana jest dosłownie na całym świecie i nie powinno nas to dziwić jeśli pozna się całą ofertę tej firmy.

Szklanki Pasabahce charakteryzują się ciekawym a czasami wręcz nietuzinkowym wyglądem. Możemy zarówno kupić klasyczne jak i nowoczesne szkło gastronomiczne. Gama produktów w tym zwłaszcza szklanek Pasabahce cały czas jest poszerzana dlatego warto na bieżąco śledzić ofertę tej firmy.

Na szczególną uwagę zasługuje linia Pasabahce Timeless, o której można krótko powiedzieć "klasyka". Ta ponadczasowa kolekcja przykuwa uwagę swoim "starodawnym" wyglądem, jakością wykonania i bardzo atrakcyjną ceną. Jest to jedna z najpopularniejszych linii szkła gastronomicznego tej tureckiej firmy.

Szklanki Pasabahce Timeless, wśród których można znaleźć szklanki niskie, szklanki wysokie do drinków czy koktajli, kieliszki do wina czy też szklanki do whisky - powinny zagościć na każdym stole.

Inne produkty w tej samej kategorii: