Patelnia do naleśników AMBITION Silverstone 26 cm

20135

Nowy produkt

68,90 zł brutto

MateriałAluminiowe, Z tworzywa sztucznego
Zastosowanieindukcja, kuchenka elektryczna, kuchenka gazowa, płyta ceramiczna
Średnica26 cm
Wysokość4.7 cm
Długość46.2 cm
Kolorantracyt, szary
KolekcjaAmbition Silverstone
MarkaAmbition

Patelnia do naleśników AMBITION Silverstone 26 cm

Czy jest ktoś, kto nie kocha naleśników? Zapewne nie tylko dzieci ale także dorośli lubią raz na jakiś czas zjeść śniadanie na słodko, racząc się albo cienkimi jak bibułka naleśnikami w stylu francuskim albo grubymi, puchatymi amerykańskimi pancakes polanymi słodkim sropem klonowym. Wielu klientów naszego sklepu internetowego nie wierzy w konieczność kupowania patelni specjalnie do smażenia należników, ale każdy, kto kupił patelnię Ambition Silverstone 26 cm stworzoną właśnie do tego celu, jest zachwycony, jak łatwo i przyjemnie smaży się na niej naleśniki.

Patelnie Ambition Silversone - równe nagrzewanie się całej powierzchni

Patelnie i garnki z linii AMBITION Silverstone to naczynia inspirowane naturalnym kamieniem. Ich faktura i kolor przypominają granit, stąd nazwa całej serii. Produkty z serii Ambition Silverstone wykonane są z aluminium, dzięki czemu naczynie szybciej się nagrzewa, a zatem zużycie energii elektrycznej jest o wiele mniejsze. Dodatkowo cała patelnia nagrzewa się równomiernie, dzięki czemu naleśniki, racuchy czy pancakes smażą się równomiernie i dokładnie tak samo w każdym miejscu patelni. 

Wygodne w użyciu patelnie Silverstone Ambition 

Produkty wewnątrz pokryte zostały oryginalną powłoką nieprzywierającą Qualum Basic Stone Edition imitującą kamień. Qualum Basic to powłoka o bardzo dobrych właściwościach nieprzywierających oraz bardzo dobrej odporności na ścieranie. Rączki pokryte są specjalnym materiałem Soft Touch, zapewniają pewne trzymanie w dłoni.

Grubość ścianek 4/2,5 mm
Średnica pola grzewczego: 19,2 cm
Wysokość uchwytu: 8,5 cm
Szerokość uchwytu: 3 cmTERMIN REALIZACJI: 2-14 DNI

Inne produkty w tej samej kategorii: