Fartuch Be.Unique Oatmeal

Nowy produkt

289,00 zł brutto

Materiał100% bawełna, skóra garbowana roślinie, metalowe okucia

Fartuch Be.Unique Oatmeal

Klasyczny fartuch uszyty z grubej bawełny; paski wykonane są ze skóry garbowanej roślinie; całość wieńczą metalowe okucia: sprzączka, karabińczyk oraz dyskretne nity.
Fartuch posiada trzy kieszenie, dwie duże i jedną małą na górze.

Fartuchy ZAFA Be.Unique wykonane są z naturalnych materiałów takich jak gruba bawełna oraz skóry. Tkanina bawełniana jest specjalnie przeznaczona na naszą odzież, a jej wysokie walory użytkowe takie jak odporność na odbarwienia oraz uszkodzenia mechaniczne, trwałość oraz niska kurczliwość (do 2%) gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Do produkcji naszych ręcznie wykonywanych fartuchów wykorzystujemy tylko skóry garbowane roślinnie. Garbowanie roślinne to proces długotrwały, trwa od 20 do 40 dni. Jest to najszlachetniejsza forma garbowania stosowana od wieków przy najbardziej luksusowych skórach.

Indywidualną cechą takiej skóry jest charakterystyczne skrzypienie i dobra przepuszczalność powietrza, co ma ogromne znaczenie w użytkowaniu fartuchów ZAFA Be.Unique. Naturalne składniki biorące udział w procesie garbowania to liście, korzenie oraz kora. Proces ten jest przyjazny środowisku i podlega recyklingowi.

Skóra garbowana roślinnie jest przede wszystkim mocna, trwała, a z czasem pokrywa się charakterystyczną, unikalną patyną, w trakcie użytkowania rozciąga się. Na świecie w ogromnej przewadze skóry garbuje się chemicznie, ponieważ jest to tańsze i szybsze. Skóry garbowane roślinnie stanowią tylko 10% produkcji światowej więc używa się ich jedynie w tradycyjnym rzemieślnictwie przez co produkty ZAFA Be.Unique są jeszcze bardziej wyjątkowe.


Realizacja zamówienia także według projektu klienta. Możliwość personalizacji za pomocą haftu.

Termin realizacji: 2-14 dni