Kubek biały 250 ml ARCOROC

00345 / 36140

Nowy produkt

11,90 zł brutto

Kubek biały 250 ml

Więcej szczegółów

Produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach. Opakowanie zawiera: 6 szt.

MateriałSzkło
ZastosowanieKuchenka mikrofalowa, zmywarka
Średnica7 cm
Wysokość9 cm
Pojemność 250 ml
KolorBiały

Kubek biały Arcoroc

Naczynia Arcoroc to synonim niezniszczalności. Jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z kubkami Arcoroc, to doskonale wiesz, że są one wykonane z grubego, hartowanego szkła, które nie sposób rozbić czy uszkodzić. Stąd kubki, talerze czy miski Arcoroc są bardzo często spotykane w stołówkach, barach czy jako wyposażenie firm kateringowych. Kubki Arcoroc można wielokrotnie myć w zmywarce czy podawać w nich gorące napoje, bez najdrobniejszego uszczerbku dla kubka! W naszym sklepie internetowym dużą popularnością cieszą się białe naczynia Arcoroc, wykonane z białego, nieprzezroczystego szkła hartowanego, które zniesie dosłownie wszystko!

Białe kubki 250ml dla gastronomii

Szukając idealnej zastawy stołowej dla stołówki szkolnej, barku czy bistro znajdującego się w budynku szkoły czy uczelni wyższej, na pewno powinieneś wziąć pod uwagę białe naczynia Arcoroc. Nieodzownym elementem kupowanego przez Ciebie zestawu będzie ten biały kubek Arcoroc o pojemności 250 ml. Jest to standardowa objętość, w której możesz podać zarówno kawę, herbatę bądź kompot do obiadu. Białe szkło hartowane nie odbarwi się, bez względu na temperaturę czy rodzaj płynu w nim się znajdującego, co stanowi kolejny, ważny atut tej szklanej zastawy stołowej.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami marki Arcoroc dostępnymi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym.

Inne produkty w tej samej kategorii: