Kubek biały 250 ml ARCOROC

00345 / 36140

Nowy produkt

10,50 zł brutto

Kubek biały 250 ml

Więcej szczegółów

Wysokość9 cm
Średnica7 cm
MateriałSzkło
KolorBiały
ZastosowanieKuchenka mikrofalowa, zmywarka
Pojemność 250 ml

Kubek biały Arcoroc

Naczynia Arcoroc to synonim niezniszczalności. Jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z kubkami Arcoroc, to doskonale wiesz, że są one wykonane z grubego, hartowanego szkła, które nie sposób rozbić czy uszkodzić. Stąd kubki, talerze czy miski Arcoroc są bardzo często spotykane w stołówkach, barach czy jako wyposażenie firm kateringowych. Kubki Arcoroc można wielokrotnie myć w zmywarce czy podawać w nich gorące napoje, bez najdrobniejszego uszczerbku dla kubka! W naszym sklepie internetowym dużą popularnością cieszą się białe naczynia Arcoroc, wykonane z białego, nieprzezroczystego szkła hartowanego, które zniesie dosłownie wszystko!

Białe kubki 250ml dla gastronomii

Szukając idealnej zastawy stołowej dla stołówki szkolnej, barku czy bistro znajdującego się w budynku szkoły czy uczelni wyższej, na pewno powinieneś wziąć pod uwagę białe naczynia Arcoroc. Nieodzownym elementem kupowanego przez Ciebie zestawu będzie ten biały kubek Arcoroc o pojemności 250 ml. Jest to standardowa objętość, w której możesz podać zarówno kawę, herbatę bądź kompot do obiadu. Białe szkło hartowane nie odbarwi się, bez względu na temperaturę czy rodzaj płynu w nim się znajdującego, co stanowi kolejny, ważny atut tej szklanej zastawy stołowej.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami marki Arcoroc dostępnymi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym.

Inne produkty w tej samej kategorii: