Sznur odgradzający pleciony 1,5 m - karabińczyki srebrne

SZO

Nowy produkt

104,90 zł brutto

Sznur odgradzający pleciony 1,5 m - karabińczyki srebrne

Więcej szczegółów

Dostępny

SZNUR OGRADZAJĄCY - ZASTOSOWANIE

W ofercie naszego sklepu bardzo praktycznymi akcesoriami systemów do wydzielania i odgradzania przestrzeni są sznury ogradzające. Posiadają na swoich końcach chromowane i z mosiądzu karabińczyki, dzięki którym w łatwy i szybki sposób można zamontować je do słupków ogrodzeniowych. Wykonane z najwyższej jakości materiału i w połączeniu ze słupkiem z dokładnością i z precyzją wyznaczą wydzielone strefy np: na imprezach okolicznościowych, spotkaniach w zamkniętym gronie, konferencjach, uroczystościach lub galach. Sznur ogradzający razem ze słupkiem zawsze sprawdza się tam, gdzie potrzeba jest wydzielenia lub wyeksponowania danego miejsca lub ciągu komunikacyjnego.

SZNUR OGRADZAJĄCY RODZAJE I CHARAKTERYSTYKA

W naszej ofercie posiadamy sznur odgradzający pleciony i aksamitny 1,5 metrowy w kolorach czarnym, brązowym, grafitowym, granatowym, zielonym, bordowym, czerwonym oraz złotym, wykończonym po obu stronach liny chromowanym karabińczykiem w kolorze srebrnym. Chromowe wykończenie z połączeniem wysokiej jakości materiałem tworzą razem ze słupkiem ogrodzeniowym doskonały efekt. Drugim prezentowanym przez nasz sklep sznurem jest sznur ogradzający pleciony we wszystkich wyżej wymienionych kolorach, posiadający również trwałe mocowania po obu stronach, ale na karabińczykach ze złotym wykończeniem, wykonanym z mosiądzu. Ozdobny i praktyczny charakter tych sznurów razem w zestawie ze słupkami zapewniają ciekawą dekorację i tym samym przyciągają niejednego klienta. Jest u nas w sklepie możliwość wykonania na zamówienie sznurów o dowolnej długości.

SZNUR OGRADZAJĄCY I JEGO ZALETY

Sznur odgradzający pasuje nie tylko do kina, muzeum, galerii sztuki ale również na imprezy plenerowe pod gołym niebem, gdyż odporny jest na warunki atmosferyczne. W zestawie ze słupkiem ogrodzeniowym dobrze i ciekawie prezentuje się do kina, muzeum, galerii sztuki, na wystawę, jako zabezpieczenie i odgrodzenie ekspozycji np: podczas targów, gdzie podkreśla prestiż imprezy i charakter wystawionych towarów. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych tym ciekawym asortymentem do naszego sklepu, gdzie można wybrać go w przystępnej cenie.

- Najwyższej jakości gruby sznur odgradzający pleciony
- Wykończenie chrom
- Średnica sznura: 30 mm
- Długość: 1500 mm
- Dostępne kolory: czarny, brązowy, grafitowy, granatowy, zielony, bordowy, czerwony oraz złoty
- Możliwość wykonania na zamówienie sznurów o dowolnej długości

Inne produkty w tej samej kategorii: