Churchill 1795 to brytyjski producent porcelany stołowej, który specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości produktów w połączeniu z niezwykłą dbałością o każdy element wykonania. Oprócz tradycyjnych zestawów porcelanowych w stonowanych, kremowych barwach firma Churchill 1795 zasłynęła z przykuwającej wzrok serii naczyń Stonecast, która swoimi kolorami nawiązuje do zmieniających się pór roku. Talerze Stonecast łączą w sobie rustykalny urok z najwyższej jakości, ręcznym wykończeniem, który sprawia, że nie ma dwóch takich samych talerzy Stonecast.

Naczynia Stonecast są jak małe dzieła sztuki – zarówno kształt jak i kolor, ręcznie zdobiona powierzchnia oraz dyskretny pasek okalający każdy talerz sprawiają, że jedzenie podawane na talerzach Stonecast…smakuje lepiej!

Należy zwrócić uwagę na fakt, że talerze i spodki linii Churchill Stonecast są pokryte dodatkową warstwą glazury, przez co talerze i podstawki odbijają światło, tworząc efekt lustra. Natomiast zewnętrzne powierzchnie filiżanek, misek, salaterek i głębokich talerzy są matowe. Ten kontrast faktur dodaje jeszcze większego uroku całemu zestawowi.

W naszym sklepie dostępne są następujące kolory:

Naczynia Churchill Stonecast pakowane są w oryginalne, firmowe zestawy, co pozwala na bezpieczny transport bez ryzyka uszkodzenia.