Ambition Napoli

Sztućce luzem - ambition Napoli

Ambition Napoli Jest 7 produktów.

 • 12,90 zł Dostępny

  Nóż stołowy Napoli 2 szt. - długość 21 cm NAPOLI - Sztućce w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem linii. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Napoli jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów. Oferta skierowana również do restauracji i hoteli.

  12,90 zł
  Dostępny
 • 10,90 zł Dostępny

  Widelczyk do ciasta Napoli 3 szt. - długość 13,5 cm NAPOLI - Sztućce w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem linii. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Napoli jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów. Oferta skierowana również do restauracji i hoteli.

  10,90 zł
  Dostępny
 • 18,50 zł Dostępny

  Widelec stołowy Napoli 3 szt. - długość 19,2 cm NAPOLI - Sztućce w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem linii. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Napoli jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów. Oferta skierowana również do restauracji i hoteli.

  18,50 zł
  Dostępny
 • 16,90 zł Dostępny

  Łyżeczka deserowa Napoli 3 szt. - długość 19,5 cm

  16,90 zł
  Dostępny
 • 10,50 zł Dostępny

  Łyżeczka do herbaty Napoli 3 szt - długość 13,7 cm NAPOLI - Sztućce w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem linii. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Napoli jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów. Oferta skierowana również do restauracji i hoteli.

  10,50 zł
  Dostępny
 • 9,30 zł Dostępny

  Łyżeczka do kawy Napoli 3 szt. - długość 12 cm NAPOLI - Sztućce w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem linii. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Napoli jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów. Oferta skierowana również do restauracji i hoteli.

  9,30 zł
  Dostępny
 • 18,50 zł Dostępny

  Łyżka stołowa Napoli 3 szt. - długość 19,6 cm NAPOLI - Sztućce w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem linii. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Napoli jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów. Oferta skierowana również do restauracji i hoteli.

  18,50 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów